Сьогодні, 20 січня, – Всеукраїнський день пам’яті “кіборгів”.
Сьогодні – Україна вшановує мужніх та незламних захисників Донецького аеропорту.
Ця героїчна і звитяжна оборона – стала символом незламності та мужності українських військових і тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.
Бої за Донецький аеропорт – були одні з найзапекліших у війні на сході України за цей період. Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська.
За стійкість, безстрашність і непереможність захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.
Сьогодні наші воїни продовжують стримувати ворога на сході України, тим самим доводячи усьому світові, що українська нація є незламна та непереможна.
Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року «кіборги» і далі зі зброєю у руках захищають Батьківщину.
Пам’ятаймо! Шануймо!
Слава Україні!
Героям слава!