Напередодні Дня медичного працівника у стінах Рівненського обласного протипухлинного центру звучали щирі вітання та слова подяки на адресу наших медиків — людей великого серця, які щоденно дарують пацієнтам не лише лікування, а й надію на життя.
































Цього дня понад 20 працівників нашого закладу були відзначені Почесними грамотами Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, а також відзнаками Рівненського обласного протипухлинного центру — за сумлінну працю, професіоналізм і людяність.
Ми дякуємо кожному члену нашої великої медичної родини. Цінуємо вашу відданість, силу духу та щоденний подвиг у боротьбі за життя.
Зі святом вас, герої в білих халатах!
Рівненський обласний протипухлинний центр
Рівненська обласна державна адміністрація
Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА
Світлана Орешко Сергій Якубовський Сергій ЛевковськийЮлия УдовиченкоАліна СеменюкЮрій ЧишкевичМаргарита ПисецкаяАндрій МанякРуслан БокійЄвген Блохін