Підписали Меморандум про співпрацю з Луганським онкодиспансером.

Виходимо на новий, офіційний рівень співпраці з Луганським обласним клінічним онкологічним диспансером. Так, чотиристоронній Меморандум про співпрацю підписали начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль разом з колегою з Луганська – Артемом Лисогором, а також керівники медичних закладів – Віталій Бойко та Євген Хамчич.
“Ми активно розширюємо співпрацю у сфері діагностики, лікування та реабілітації онкологічних хворих. Офіційне партнерство з Луганським онкодиспансером дозволяє нам спільно підвищити якість та доступність онкологічної допомоги для населення нашого регіону”, – говорить директор Рівненського обласного протипухлинного центру Віталій Бойко. “Обмін досвідом та методиками лікування онкологічних хворих є ключовим аспектом нашої співпраці. А спільне впровадження сучасних медичних технологій і реалізація спільних проектів сприяють покращенню медичних послуг для онкопацієнтів”.
Зауважимо, що Меморандум передбачає довгострокове співробітництво щодо діагностики, лікування та реабілітації онкологічних хворих; спільну наукову діяльність та обмін досвідом між персоналом.
Рівненська обласна державна адміністрація
Луганська обласна державна адміністрація
КНП ЛОР “Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер”