
У нашому закладі відбулася професійна конференція, присвячена темі діагностики та лікування раку прямої кишки.
Троє досвідчених доповідачів: Олеся Бойко, Яна Сімак та Владислав Ковалець підготували чудові та інформативні презентації, у яких поділилися сучасними підходами, клінічними випадками та власними напрацюваннями. Після кожного виступу учасники активно долучались до обговорення — ставили запитання, обмінювались досвідом та обговорювали виклики, з якими стикаються у щоденній практиці.
Подібні освітні заходи ми будемо проводити й надалі, адже це — чудова можливість ділитися знаннями та обмінюватися досвідом серед колег.