Лікарі відділення променевої терапії Рівненського протипухлинного центру взяли участь у науково-практичній конференції RadOnc.ua “Перспективи та інновації в радіаційній онкології”, що відбулася 30-31 травня в Києві.


Два насичених дні — доповіді, майстер-класи, презентації, обговорення. Серед учасників — провідні фахівці з України, США, Швейцарії, Німеччини, Греції, Фінляндії та Латвії.
Особливу увагу було приділено:
– сучасним методикам променевої терапії при раку простати та молочної залози
– інноваціям у брахітерапії при гінекологічному раку
– новим підходам у лікуванні дрібноклітинного раку легень
Обмін досвідом, нові знання та міжнародна співпраця сприяють професійному розвитку наших лікарів і підвищенню якості медичної допомоги пацієнтам.