Максим Куба – серед медиків, які вибороли “бронзу” на Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів




Нещодавно в місті Дублін (Ірландія) завершився Чемпіонат світу з футболу серед лікарів 2025 року (World Medical Football Championship – WMFC 2025). Участь в турнірі приймали 1500 медиків із 25 країн світу.
До складу національної збірної України увійшли восьмеро лікарів із Рівненщини. Серед них – наш лікар ультразвукової діагностики Рівненський обласний протипухлинний центр Максим Куба.
Наша збірна у категорії Vogel Cup виборола бронзову нагороду, а у категорії Carlito Cup – лікарі з України стали чемпіонами світу.
Щиро вітаємо наших медиків, які не лишень відмінні професіонали своєї справи, а і показують класні спортивні результати, представляючи Україну на світових змаганнях!